Sonuc Yazılım

mikro yazılım iş ortağı

Web site tasarımı Size Özel

Kurumsal web site Tasarım Paketi, günlük veya haftalık güncellenmesi gereken web site projeleri için hazırlanmıştır. Web Tasarım yanı sıra web yazılım tarafı da güçlü olan bu web site projesinin içerik bölümlerini hepsi dinamik bir yapıya sahiptir. Dinamik Web site Tasarım paketi fiyatına dahil sitenizin içeriklerini dilediğiniz zaman hızlı bir şekilde hiç zaman kaybetmeden güncelleyebilirsiniz.

Web site tasarım, çalışmalarında başarı anahtarımız; mobil uyumlu, özgün, seo uyumlu ve kurumsal fonksiyonel web sitesi tasarımıdır.

Hizmetin öne çıkan özelliği;

  • Kolay kullanım özelliğine sahip Yönetim Paneli ile sitenizin üzerinde dilediğiniz zaman kod yazmadan değişiklik yapma özgürlüğünün tadını çıkarın.
  • Yeni kurulacak olan siteler için Paketin fiyatına HERŞEY DAHİL ‘dir ve sürpriz ödemeler ile karşılaşmazsınız.

Size özel hazırladığımız Dinamik Web site Tasarım şablonunun sayfa yapılarına, kodlama aşamasında müdahale edebilirsiniz ve aklınızdaki sayfa dizaynını hayata geçirebiliriz. Yazılım alt yapılı ekibimiz ile hayallerinize cevap veriyoruz, aklınızdakileri kodlayarak hayalinizdeki siteyi ortaya çıkartıyoruz. Sitenin tasarlanmasında komuta sizdeydi, siteyi size teslim ettikten sonra da yönetim paneli ile içeriklerini yönetme konusunda da yeniden komuta sizde!

Bir web siteniz olsun istiyorsanız bize hemen ulaşın.

mikro-yazilim-logo-1
Ara beni
+
Gönder