Sonuc Yazılım

mikro yazılım iş ortağı

Size Özel Yönetim Paneli sayesinde web tasarımına hükmedebilirsiniz

Dinamik Web Tasarım Paketi, günlük veya haftalık güncellenmesi gereken web site projeleri için hazırlanmıştır. Web Tasarımın yanı sıra web yazılım tarafı da güçlü olan bu web site projesinin içerik bölümlerini hepsi dinamik bir yapıya sahiptir. Dinamik Web Tasarım paketi fiyatına dahil olan Kanyon Yönetim Paneli v2 ile sitenizin içeriklerini dilediğiniz zaman hızlı bir şekilde hiç zaman kaybetmeden güncelleyebilirsiniz.

Hizmetin öne çıkan özelliği;

  • Kolay kullanım özelliğine sahip Yönetim Paneli ile sitenizin üzerinde dilediğiniz zaman kod yazmadan değişiklik yapma özgürlüğünün tadını çıkarın.
  • Yeni kurulacak olan siteler için 1 Yıllık Alan Adı Tescil masrafı ve Sunucu bedeli HEDİYE edilmektedir. Paketin fiyatına HERŞEY DAHİL ‘dir ve sürpriz ödemeler ile karşılaşmazsınız.

Size özel hazırladığımız Dinamik Web Tasarımın şablonunun sayfa yapılarına, kodlama aşamasında müdahale edebilirsiniz ve aklınızdaki sayfa dizaynını hayata geçirebiliriz. Yazılım alt yapılı ekibimiz ile hayallerinize cevap veriyoruz, aklınızdakileri kodlayarak hayalinizdeki siteyi ortaya çıkartıyoruz. Sitenin tasarlanmasında komuta sizdeydi, siteyi size teslim ettikten sonra da yönetim paneli ile içeriklerini yönetme konusunda da yeniden komuta sizde!

Bir web siteniz olsun istiyorsanız bize hemen ulaşın

Ara beni
+
Gönder