Sonuc Yazılım

mikro yazılım iş ortağı

Mikro Tekstil Sektörü Sonuç Yazılım Uyarlama ve Uygulaması

Mikro Tekstil ve Kumaş Programı

Mikro tekstil, Sonuç Yazılım ekibi olarak programınızı tekstil kumaş işi yapan firmalara göre dizayn etmekteyiz :

Mikro tekstil, entegrasyonu aynı zaman da mobil yazılımlarımızla entegre’dir.

Mikro tekstil, Anroid cep telefonunuzdan renk ve beden ile siparişlerinizi alabilirsiniz , faturanızı anlık olarak kesebilirsiniz , ve hatta pdf dosyası ile anlık müşteriniz e-mail yada termal yazıcı olarak fuarlarda çıktı alabilirsiniz.

Bu işlem sonrasında depocu ekranına düşen sipariş ve satış sonrası departmanlar tarafından anında hazırlanıp sevkleri sağlanabilir.

Mikro Tekstil ve Kumaş Sektörü Yazılım Entegrasyon Özellikleri

Mikro Programı , Tekstil ve Kumaş sektörü için hazırlamış olduğumuz toptan ve perakende çalışmamız la atık stok takibinizi çok daha kolay yapabilir ve raporlar la;

 Hangi Top ve Hangi Renk kumaşta ne kadar ürününüz kaldı , hangi depo ve hangi mağazada karlılık ve envanter durumları nedir , anlık hızlı satış , Cari hesapların detaylı takip ve analizini yaparak , her ürününüzün renkleri , lotları ve detaylı barkod takipleri artık elinizin altında anlık olarak görebilirsiniz.

Mikro Tekstil firmaları program kullanımlarında çalışma şekillerine göre program yapılandırması ile renk ve beden yada detay şekiileri ile stok takibi yapabilmektedir. Konu Hakkında Bizlere Danışınız.

Mikro tekstil renk ve beden detayları yanı sıra mikro üretim yapan işletmeler de ise mikro iş emirleri ve mikro detay çalışmaları ile mikronuz da takip edebilir , mikronuza destek olarak ek yazılımlarımız la da cari hesaplarınızın görüntülemesini sağlayabilirsiniz.

Mikro Tekstil ve Mağzacılık sektöründe hangi müşterinizin sipariş durumu nedir , önerilen ve satılamayan ürünler , Tl , Usd , Euro karlılık durumları ,
Mikro tekstil sektörü renk beden detaylı takip ve dövizli takipleriniz istediğiniz şekilde uyarlanmaktadır.

Mikro Tekstil yazılım eklentilerimiz’le , tekstil sektöründe kumaş takibi , planlama takibi , renk ve beden takiplerini çok daha detaylı hale getirdik.

Üretim Sektöründe müşteriden alınan siparişler otomatik olarak iş emrine aktarılabilir, müşteri ve ham kumaş bazında reçete tanımlanabilir.

Ön değer tanımlarından alınan bilgilerle otomatik reçete oluşturulabilir.

Farklı ürünler aynı iş emrinde takip edilebilir. İş emri bazında üretim süreci takip edilebilir, her bir operasyonda, üretim detayları görülebilir. Otomatik iş emri kapatılabilir.

Müşteri ve tarih bazında, reçeteye, işleme veya renk çalışmasına göre fiyat anlaşması yapılabilir.

Üretim takip programı ve üretim planlama programı birbirinden ayrı düşünülmeyecek kadar önemli iki programdır.

Üretim takip programı sizin üretim ve maliyetlerinizi hesap ederken özellikle termin tarihlerini üretim planlama programı olmadan doğru yönetme şansınız bulunmamaktadır.

Üretim takip programları ürünün maliyetlerini en ince ayrıntısına kadar takip ederek karlılığınızı artırmanıza yardımcı olur.

Üretim planlama ise verdiğiniz sözün tutulmasında etkili olduğu kadar makinaların doluluk oranlarını size bildirir.

Böylece üretim takip programı ve üretim planlama programını kullanan üreticiler daha etkin rekabet etme şansına sahip olurlar.

Kumaş takip yazılım ve mikro programları entegre çalışması sağlanmıştır.

Mikro üretim ve maliyetlendirmeleri Mikro tekstil sektörü için özel çalışmalarınız çizim gibi programlarınız iş emirlerine çekilir.

Mikro Yardım Destek
Ara beni
+
Gönder