Sonuc Yazılım

mikro yazılım iş ortağı

Rapor Sorgulama

Rapor Sorgulama ve Sonuç Rapor Yazılımımız, Tüm Programlar ile Entegrasyon olarak çalışan Sonuç Yazılım işletmelerin istediği özel algoritma ve raporları hayata geçirmiştir.

Rapor Sorgulama ve Rapor Programı Çalışmalarımız:

 • Rapor Sorgulama Ana Rapor sistemi, raporlar önünüze gelir tek ekranda ve rapor içinde grafiklere tıkladıkça o grafiğe ait detaylara iner.
 • Maliyet ve Üretim Raporları, Üretim olsun olmasın karlılık ve zararlılık, ithalat ve masrafları baz alınarak net karlılık.
 • Satış ve Maliyet Karşılaştırması, Ticaret yapan firmalarda maliyet ve maliyet sonrası kıyaslama, plasiyer, ana ve alt grup,marka ve cinsiyet gibi kırılım yapılarak.
 • Cari Analiz, Müşteriniz ne zaman alım yaptı, son ödemesi, alış durumu, bakiye yaşlandırma, neler alıyor neler almıyor.
 • Stok Detay Rapor Verileri, Stok sevk durumu, depo, mağaza, satılma durumu, stok yaşlandırma, stok hareketleri iso ve tüv standartları bazlı
 • Mail İle Rapor Sunumu, Personelden birşey istemeyin, rapor istekleri cep telefonunuza gelsin toplantılarla sorunlarınızı çözmenize yararlı sistematik çalışma.
 • Detay ve Karşılaştırmalı Durum Raporları, Karşılaştırma , Gurup, Cinsiyet, Marka, Mağaza, Stok, Personel Satış Bazlı, Ürün Bazlı Yatırımları kolaylaştırdığı kesin

Rapor Sorgulama – Rapor Analizleri Nasıl Olmakta:

 1. İsteklerin Alınarak Firma Neler İstiyor Çözümlemek
 2. Deneyimlerimizi Paylaşmak
 3. Sistem ve Donanım Analizi
 4. Program Analizi
 5. Program Analizi
 6. Programınız veri Analizi
 7. Analiz Sonrası Eğitimler
 8. Çözüm sonrası değerlendirme ve sonuç

Rapor Sorgulama Çalışmaları ve Sonuç Yazılım:

Rapor Sorgulama ve Raporlama Çalışmamız özel ve elit bir çalışmadır. Kurumsal olan ve Kurumsallığı hedefleyen şirketler ile çalışıyoruz.

Her firma bu raporları alamaz sadece parası değil başarısı da bizler için önemlidir.

Rapor Sorgulama programımız ile program içi rapor alırsınız, bizler bu yapıyı kırarak raporlarınızı istediğiniz hale getiriyoruz.

Koşullarımızı sağlamayan müşterilerle çalışmıyoruz.

Programınızda rapor almak, web ortamı ile rapor almak, mikro rapor platformu özel raporlar almak ve kapsamlarını karşılıyor’musunuz?

Rapor Sorgulama ile modüler mantıkta yapılır modül bazlı ve kıyaslama karşılama raporları alırsınız, Aslında tüm programlar bu şekilde çalışır,

Rapor aldığınızda istediğiniz kriterler kesinlikle modüler yapıda gelir, oysa işletme sahipleri bunu istemezler.

Raporlama ve Amaçları.

Rapor Sorgulama programımız tamamen ana ekranda gelir ve rapor bankası olarak tamamen raporlama dinamik yapıdadır ana ekran, alt ekran şeklinde grafiklere tıklayarak kullanırsınız.

raporlama bankamız yönetici, kullanıcı, patronlar ve personeller her departman kendi raporunu görür kısıtlamalar ile yetkiler alırız.

SAP raporlama, Axapta Raporlama, ERP raporlama, Kanias Raporlama, Mobil Raporlama, Mikro Jump Rapor, Mikro Fly rapor, Mikro Standart Ticari Rapor ve Mikro Enerji Rapor Olarak her mikro versiyonunda çalışır.

Kullanılan Program ne olursa olsun, önemli olan sonuç olarak rapor a ulaşmaktır. Sunum olarak raporlama ve toplantılar ile ne personelinizi meşgul edin nede zaman kaybedin.

Firmalar aynı yazılımları kullanabilir ama raporlama şekilleri sektör, satış şekilleri ve ticaret e bakış şekilleri olarak farklılık gösterir.

Rapor alma programı ve raporlarımız dışında butik yapı kurmak için ek tasarımlar ile veriliyor.

Bu da yazılım ve bilişim departmanı varsa firmanızda eklemek istediğinizde bize ihtiyaç duymadan eklenti de yapabiliyorsunuz.

Rapor Sorgulama Tasarımları yetmiyor diyorsanız bize danışınız, uzman ekibimiz sizlere net yanıtlar verir olumlu yada olumsuz.

Raporlama modülümüz Şirket incelemesi yaparak firmanız hakkında sizlere duymak istediklerinizi değil gerçekleri verir.

Raporlama Programı

Bazı rapor ekran görüntüleri ile sizlere sunulmuştur.

Rapor SorgulamaRapor SorgulamaRapor Sorgulama

Rapor programı esnek ekran ve kullanıcı dostudur.

Raporlama Programı sayesinde nokta atışı yaparsınız, firmanın algoritma çalışması ile çalışmamız yapılır.

Firmanın yapılandırması ve departmanların yapılandırması yönetim yapılandırması ve rapor sistemi kimlerin kullanması gerekliliği şirketiniz ile beraber kararlar alıyoruz.

Raporlama Programımız kesinlikle şirket kazanç ve durumuna göre yapılır, kobi bazlı, detaylı, ve özel yazılım ile beslenir.

Ara beni
+
Gönder