Sonuc Yazılım

mikro yazılım iş ortağı

Sıcak Satış Programı – Sonuç Yazılım

Sıcak satış programı ve Cep telefonunuzdan satış 

Sıcak satış çözümü neler yapar diyorsanız videolarımıza bakabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz,

Android Mobil Diğer Satış Yazılımımız Altta Videolu Anlatılıyor, Mikro V15, Mikro FLY ve Mikro JUMP entegredir.

Windows mobile sıcak ve soğuk satış programları. Tablet, El terminellerinde, cep telefonlarında internet olsun veya olmasın her türlü mekanda ve hava şartlarında satış yapmanızı, sipariş almanızı, internet olan mekanlarda anlık olarak sunucu ile iletişim sağlamayı ve müşterilerinize anlık olarak fiş, fatura kesmenizi sağlayan özellikleri ile sizlere geniş sahalarda ticaret yapmanızı sağlıyor.

Sıcak Satış Programı Neler Yapar?

Cep Telefonunuzdan Satış 

Sipariş onaylama : Her zaman bilgisayar başında değilim ve sipariş’lerimi takip etmem gerekiyor  onaylama benim kontrolümde olsun diyorsanız Cep telefonunuz dan tek tıkla siparişlerinizi onaylama yapabilirsiniz.

Asistan android ve mobil yazılımız bir tikta onaylamaya hazır.

Raporlama : Sıcak satış programı raporlarım her zaman gerekli , anlık işletme durumunu görmek istiyorsanız:

Stok durum raporu , Cari durum raporu , Ödeme Emirleri durumları , Alış siparişleriniz , Satış siparişleriniz , Satış raporu , Alış raporu , Finans raporu , Üretim durumu , Fason üretim raporu .

Sıcak satış programı mobil ve android yazılımı Patron raporları ile rapor almak artık çok daha kolay

Plasiyer Sıcak Satış Modülü : Saha elemanlarının satış işlemlerini gerçekleştirirken doğru ürünlerin müşteriye ulaştırılması ve işlem esnasında stok ve müşteri bilgilerinin hızlı bir şekilde analizinin yaparak doğru bilgiyi aktarabildiği, aynı zaman tahsilatları girebileceği android ve İos yazılımıdır.

Sıcak satış programı Android ve İos Programımızın diğer bir özelliği de tahsilat işlerini yapabilmesi ve sipariş,tahsilat, gibi dökümleri anında müşterinize sunmasına mail ortamı ile Pdf ile göndermenizi de sağlamaktadir.

Sıcak satış programı Mikro mobil , mikro android yazılımız işi sizin yerinize gerçekleştirir.

Mikro Crm Müşteri Takibi :

Mikro verileri ile bir crm programında olması gereken herşey düşünülmüştür.

Satış ve satış sonrası destek , gerekli ise müşterileriniz kendi takiplerini yapabilmeleri amacı ile neleri yapar ?

Ödeme almak , ödeme yapma durumları , oto mail ve sms hatta otomatik telesekreter konuşmaları ile ödeme almak gibi durumların hepsi Android ve Apple destekli şekilde cebinizde.

Fuara gittim sipariş almam lazım mı diyorsunuz ?

Sıcak satış programı aynı zaman da CRM ile herşey mümkün. Mikro android , mikro mobil asistan yazılımız Mikro CRM leriniz’i anlık olarak raporlar ve mikro programınıza işleyerek sizlere sıcak satış ve fuarlar da asistan olur.

Fuar Çalışmalarınız : Fuarlar da anlık teklif ve siparişlerinizi cep telefonunuz’dan anlık olarak yapabilir ve stok durumlarını kontrol edebilirsiniz.

Sıcak satış programı android ve mobil programımız sahada , fuarlar ve müsterilerde anlık olarak yanınızdadır.

Depo Takibi : Depo stok durumları , stok sayımları , sipariş sevk durum ve planlaması , depo envanter yönetimi olmak üzere sizlere sunulmakta.

Programımız android ve Mikro mobil cihazlarla,  depo sayımları ve farklı depolara sevkleri anlık olarak gerçekleştirir.

Firmanın bünyesindeki sevkiyatlarınızın yönetimini  Mikro Android ve İos ile çözebilir;

Sipariş karşılama, fazla ve yanlış stok uyarısı ile %100 doğru sevkiyat, depolardaki stokların hızlı ve doğru sayım işlemlerinin yapılması sağlanır.

Depolar arası stok transfer işlemlerin gerçekleştirilmesi, depolar arası siparişlerin girilebileceği ve aynı zamanda stok bilgilerine ulaşımı kolay android yazılımdır.

Sıcak satış programı ile Yöneticiler  Neler Yapabilirler :

Yönetici pozisyonundaki kişiler içinde mükemmel bir analiz yazılımıdır, sadece cep telefonu ile plasiyer, ziyaret, stok, satış analizlerini yapmanın kusursuzluğunu yaşarlar.

Alış ve Satış siparişlerinizi anlık olarak görüntüleyebilir ve onaylama yapabilirler.

Müşterilerin rizk analizlerini belirleyerek çalışmaların daha kurumsal olmasını sağlamak mobil programımız ile ellerinin ucundadır.

Fuar çalışmalarına gittikleri yada müşteri ziyaretlerinde anlık olarak işlerini gözlemleyebilirler.

Satış personellerinin anlık durumlarını sıcak satış programı mobil ile görebilirler.

Finansal analizlere istedikleri zaman sıcak satış mobil yazılımız ile telefonlarından ulaşabilirler.

Özel ve Esnek Raporlama sistemimiz sayesinde daha nice istedikleri raporlar Ellerinin ucundadır.

Dünyanın neresinde olursa olsunlar satış alış teklifler ve harcamalarına istedikleri anda müdahale edebilirler.

Çoklu dil desteği ile  Android Mikro programı Türkçe ve İngilizce dillerinin yanı sıra birçok dillerde kullanabilirsiniz.

Bluetooth yazıcılar ile entegreli çalışarak formlarınız’ı anında yazdırabilirsiniz.

Sonuç Yazılım  25 Yıllık deneyimimiz’le sizlere mikro,logo,eta,nebim yazılımları çözümleri sunmaktadır.

Sonuç Yazılım yazılım çalışmaları mikro mobil , mikro android , mikro ios ve mikro web uygulamaları olarak tanımlanabilir.

Sonuç Yazılım danışmanlık çalışamaları ise Mikro çözüm danışmanlığı , mikro sistem danışmanlığı olmak üzere iki kısımda her alanda ticaret ve üretim yapan işletmelere danışmanlık hizmetleri olarak tanımlanabilir.

Sonuç Yazılım, Mikro Android Yazılım ve Servis Ekibimiz istek talep ve önerilieriniz’le sizlere hizmet vermekle birlikte ;

Sıcak satış Mikro Mobil Program çalışmalarında Satış , Satın Alma , Crm ve Raporlama olarak sizlere hizmet vermeyi hedeflemiştir.

 

Sıcak satış ve Soğuk Satış programı mobil, mikro android, mikro cep, mikro ios,android yazılım, android muhasebe, mikro sayım,mikro raporlama, olarak hizmet verir.

Mikro Yardım Destek
Ara beni
+
Gönder