Sonuc Yazılım

mikro yazılım iş ortağı

İnternet Satış Programı

İnternet Satış programı bir web servisi ile çalışan ara yazılımdır. Müşterilerinizin sizin sisteminize güvenli bir şekilde bağlanmasını sağlayan programdır. Setup şeklinde size özel (logonuzla) tasarladığımız programı müşterilerinize dağıtabilirsiniz.

Kurulmaya gerek duymadan, her bir müşterinize cari kod ve şifreyi siz tanımlayarak erişim hakkı verebilirsiniz.

Böylelikle müşteri  sisteminize bağlanıp sipariş durumu, borcu, alacağı, ne isterseniz portal olarak verdiğiniz şifre ile bağlanır ve görür. Verdiği evrakları takıp edebilir.

Sizin izin verdiğiniz stokları ve miktarlarını görebilir. Hatta sipariş oluşturabilir. Oluşturduğu sipariş otomatik sizin sisteme işler. Sonrasında siz isterseniz fatura yada irsaliye’ye dönüştürebilirsiniz.

internet Satış Programı

İnternetten satış yapmak istiyorum ya da bir diğer deyişle internet üzerinden ürün satmak istiyorum diyorsunuz; e ticaret yapmanın yollarını arıyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? İnternetten satış nasıl yapılır, internet üzerinden satış yapmak için gerekenler, internetten online e ticaret yapmak, internet mağazacılığı, internet satış siteleri, evden satış yapmak ve daha fazlasının cevabı bu yazımızda.

Dünyada e-ticaret hızla ilerleyen satışlarda gözde. Bu sebeple şirketler bu ticaret türüne hızla adapte oldular. Son 5 sene içerisinde bu ticari pazar çok daha hızlı ilerledi ve vazgeçilmez bir ticaret sistemi haline geldi.

İnternette hala birçok ürünü bulmak mümkün değil. Sürekli her gün e ticaret siteleri hızlı şekilde sistem içerisindeki yerini alıyor. ve Dijital platformda sizler bu sistemden faydalanmak istiyorsanız o zaman bizimle iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

İnternetten satış nasıl yapılır ?

İnternetten satış yapmak istiyorsanız ve eğer bir işletme sahibiyseniz ve stoklu ürünleriniz varsa internette ürün satışı yapmak için bir e-ticaret sitesi açmak sizler için çok daha kolay ve zahmetsiz bir süreç olacaktır.

E-ticaret’in ticari faaliyet yapma kararınız olduğunda, programımız sizinde bu sistemin içinde olmanız ve pazar yerlerine girişinizi kolaylaştırıyor.

Yeni bir işletme maliyeti ve kurulum prosedürleri zorunluluğu ortadan kalkmakta.

Online satış dünyasına yeni başlayacakların sorularını derleyerek sizler için ‘İnternetten satış yapmak için bilmeniz gerekenler’ yazısını kaleme aldık.

Ticari Karmaşaya düşmeksizin demo olarak 15 gün ücretsiz olarak kullanımınız ve yapacaklarınız sizlere anlatılıyor. Satın Aldığınızda ise sınırsız destek


internet satış yapmak isteyen firmalar:

Neden zaman ayırmak ilk madde olarak karışımıza çıkıyor diye düşünüyor olabilirsiniz.

Eğer bu iş için bir ekibiniz varsa veya siz kendiniz günde birkaç saatinizi ayırabiliyorsanız hemen 2. maddeye geçebilirsiniz çünkü zaman ile ilgili bir probleminiz yok demektir.

Eğer internetten satış siteniz ile bir işletme sahibi olarak siz zaman ayıracaksanız e-ticaret sitesi açtığınızda günlük belirli bir süreyi ayırmanız hem e-ticaret sitenizin gelişimi için hem de kendi gelişim ve öğreniminiz için oldukça önemli.

Her düşünce bende bu işi yapmalıyım dese bile bu işe zaman ayırmak ve sonuçlandırma konusunda problem yaşıyor.

Projesi ise hayata geçmeden profesyonel adım atmadığından boşa harcama olarak kalıyor.

Bu nedenle bu işi gerçekten yapan ve çalışmalarında müşterilerine başarı sağlayan profesyonel bir firma ile çalışmanızda fayda var ve o kadar referans ta bu iste önemli.

Saygılarımızla

Sonuç Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri

 

 

Mikro Yardım Destek
Ara beni
+
Gönder