Sonuc Yazılım

mikro yazılım iş ortağı

Mikro Bayisi ve Yetkili Çözüm Ortağı

Mikro Bayisi ve Yetkili Çözüm Ortağı Olarak, Neler Yapıyoruz?

Mikro Satış, Mikro Destek, Mikro Danışmanlık ve Mikro E-Defter gönderimleri dışında entegre yazılımlar üretmekteyiz.

Mikro programlarına yazmış olduğumuz entegre programlarla hayatınızı tamamen kolaylaştırıyoruz.

Mikro Bayisi ve Destek Hizmetlerimiz Nelerdir ?

Memnuniyet odaklı hizmetimiz Mikro satış ve gerekli eğitim almanız amaçlı kurulmuştur. Eğitim sonrası ciddi ve kurumsal amaçlı çalışmak hedefi olduğundan 10 personel üzeri saha ve telefon call merkezi hizmetleri vermeyi kendimize ciddiyet ilke edindik.

Yazılım Olarak Yapmış Olduğumuz Uygulamalar Nelerdir?

Mobil Yazılım Çözümler:

Mikro Mobil: Android ve IOS cep telefonlarınız la mikro programını cebiniz’de  kullanabilirsiniz. Hemde dünyanın neresinde olursanız olun. Ayrıca programımız internet bağlantısı olmasa bile evrak kayıtlarını yapmakta, sonra senkronizasyon ile internet ortamında yazılımıza jet hızı ile aktarım yapar.

Raporlama ve İş Zekası : Raporlama ve iş zekası sonuç almak isteyen analitik firmalara standart raporlama dışında, butik uygulamalar ve ileri seviye raporlama ile yapmış olduğumuz uygulamadır. Mikro programı ile bire bir entegre çözümdür ve tek ekranda her rapor anında cebinizde yada patron ekranı ile size çözüm sunmayı hedeflemiştir. mikro bayisi ve yetkili eğitim merkezi olarak sonuç odaklı personel yetiştirmekteyiz.

Mikro Entegrasyonu: Mikro programınızı SAP ve Diğer tüm yazılımlar la konuşturmak amacı ile yapmış olduğumuz profesyonel uygulamadır. E-Ticaret yada Özel Uygulama kullanıyorsanız kesinlikle bilgi almalısınız.

Mikro CRM entegrasyonu : CRM müşteri takibi olarak satış öncesi ve sonrasını tamamen planlayan bir uygulamadır. Departmanlar arası Mailing SMS ve müşterilerinize kusursuz hizmet verir. Uygulama ile müşterileriniz memnun kalır ve Portal açmanız durumunda rakiplerinizden sizleri bir adım önde tutar.

Mikro Uyarı Sistemi Yapay Zeka : Günümüzde Planlama çok önemlidir, anlık durumlarınız planlayabilir ve işletmenizde her hangi bir iyi yada kötü durumları planlayabilirsiniz.  Mikro Bayisi olarak Sevkiyat yapılmadığı durumlar da yada Yanlış yapılan uygulama anında müdahale etmek isteyen yapmış olduğumuz uygulama bir iş zekası çözümüdür.

Mikro Program satışı ve satış sonrası destek hizmetleri ve mikro bayisi olarak ücretsiz danışınız.

Hizmet Sektöründe Siz Hayal Edin Biz Yazalım Sloganı İle Yola Çıktık…

Mikro Yazılım Ürünleri Jump ve Mikro FLY ve Mikro ERP çözümleri fiyatları için

info@sonucyazilim.com mail adresine yazınız.

 

Mikro Yazılım, Donanım & Pazarlama Hizmetleri
Mikro Yetkili Satıcısı İSTANBUL
Mikro Muhasebe Programı Satış ve Eğitim Desteği
Mikro E-fatura, E-Arşiv, E-defter Satış ve Eğitimi
İstanbul Mikro Yazılım Bayi

 

 
 

mikro bayisi olarak yazılımları bizden alan her müşterimiz’e 1 yıl android patron yazılımı hediye

Mikro çözüm ortağı olarak 2019 yılı boyunca tarafımızdan satılan her ürün’e ek olarak Mikro Entegre Mobil Yazılımı yada Mikro Raporlama Yazılımı Tarafımızdan 1 Yıl boyunca Hediye..

Ara beni
+
Gönder