Sonuc Yazılım

mikro yazılım iş ortağı

Mikro Jump Entegrasyonu

Mikro Jump Entegrasyonu ve Sonuç Danışmanlık Çalışmaları

Mikro Yazılım Jump Serisi ile sadece genel muhasebe ile entegrasyon değil, üçüncü parti el terminalleri, android, tablet ve hatta web servisi ile tüm yazılımlarla entegrasyon yapılabilmektedir.

Entegrasyon uzun soluklu ve doğru uzman ekip tarafından yapılması gerekli olan bir durumdur.

Mikro Jump Entegrasyonu ile sonuçta bir paket program yazılımı olarak nitelendirdiğiniz yazılım tamamen sizin isteklerinize hitap etmeye başlayacaktır.

İşletmenizin istisnai kriterleri baz alınarak entegrason nokta atışı ile istediğiniz her rapor yada işlem kriterini yapmanızı da sağlamaktadır.

Mikro Jump Paket İçeriği Aşağıda Sizlere Sunulmuştur.

Mikro Jump Paket İçeriği

50’nin altında çalışanı olan, birden fazla sektör ve lokasyonda faaliyet gösteren, kontrollü büyümeyi hedefleyen orta ölçekli bir işletmesiniz. Tüm ticari işlemlerinizi tek bir çatı altında toplayan, işletmenizin uçtan uca takibini hızlı, verimli ve kolay biçimde yapacak, bir üründen fazlası olup sizin için kurumsal çözüm ortağı haline gelebilecek bir yazılıma ihtiyacınız var. Mikro Jump ile global bir yazılım almış olursunuz.

Mikro Jump ile neler yapabilirsiniz?

Mikro Jump Entegrasyonu Ana Paket

Stok/Ürün Yönetimi

Mikro Jump Entegrasyonu ile stoklarınızı parti-lot, seri no, ana grup, alt grup, tedarikçi, üretici, reyon, ambalaj, marka, sektör vb. kırılımlara göre tanımlayıp analiz edebilirsiniz. Stoklarınız için minimum ve hedef seviyeler belirleyebilir, buna uygun satın almalar yapabilirsiniz. Ayrıca hizmet satış sözleşmeleriniz ile ve dönemlere yayılan hizmet gelirlerinizi de kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Satınalma ve Tedarikçi Yönetimi

Mikro Jump Entegrasyonu, satın alma, teklif yönetimi, sipariş, irsaliye ve fatura süreçlerinizi kolayca yönetmenizi sağlar. Satın alma sırasında alınan teklif alternatiflerini karşılaştırıp onaya sunarak en doğru kararları almanıza da yardım eder. Satış sürecinizi tekliften siparişe kadar detaylı biçimde ilerletmenizi sağlar. Mikro Jump müşteri onaylaması, sipariş onaylaması durumlarını planlama konusunda uzmandır. Kar zarar analizleri kampanya dönemi karlılık gibi doğru yatırımlarda uzmandır.

Masraf Yönetimi

Mikro Jump Entegrasyonu, sınırsız sayıda masraf, gelir merkez, gelir/gider kalemi tanımlaması ve takibi yapmanızı sağlar.

Masraf Analizleri ile dönemlerde oluşan açıklığı görebilir nokta tespit ile planlama yapabilirsiniz.

Finans Yönetimi

İşletmenizin menkul varlıklarını Mikro Jump ile etkin şekilde yönetebilirsiniz. Finansal durum, nakit akış, bütçeleme ve raporlama özellikleri sayesinde, işletmenizin geleceğine dair öngörülerde bulunabilirsiniz. Ayrıca banka kredileri takibi özelliğiyle kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kayıt altına alıp ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz.

Bütçe Yönetimi

Satış, satın alma, masraf vb. bütçeleme yaparak firmanızı kontrol altında tutarsınız.

Hedeflenen ve gerçekleşen kur gibi baz alınan evrakların karşılaştırmalarını yaparak olası aksaklıklar için erkenden önlem alabilirsiniz.

e-Dönüşüm Çözümleri

Mikro Jump ile e-fatura, e-arşivfatura, e-irsaliye, e-serbest meslek makbuz olarak farklı bir yazılım ya da entegrasyona gerek kalmaksızın düzenleyebilirsiniz.

İşletme Yönetimi Çözümleri 

Personel Yönetimi

Mikro Jump, personel yönetimi ile çalışanlarınızı sicil kartlarından izin kartlarına kadar her detayı eksiksiz biçimde takip edebilirsiniz.

Mikro Jump SGK ile bire bir entegre çalışır. Portala giriş çıkışlar tek tıkla atılır. Müşavirinize ise onaylamak kalır.

Dış Ticaret Yönetimi 

İthalat ve ihracatla ilgili tüm süreçlerinizi takbini Mikro Jump ile kolaylıkla yapabilirsiniz. İthalat maliyetlerinizi dağıtım kriterlerini belirleyerek ürünlerinize dağıtabilir, ihracat işlemlerinizi packing list, gümrük çıkış beyannamesi, döviz alış belgesi, menşe şahadetnamesi, A.TR belgesi, EUR.1 dolaşım sertifikası ve form A belgelerini de içerecek şekilde yönetebilirsiniz.

Temel Üretim Yönetimi

Mikro Jump ile üretiminizin her aşamasını zahmetsizce planlayıp takip edebilirsiniz.

Ürün tanıtım kartları , hammadde sarfiyat ve iş emri açabilirsiniz ve atama ile iş emirlerine kaynak atarsınız, malzeme ihtiyaç planlarını ile gerekli planlama sağlanabilir.

Bu çözüm size standart maliyet yönetimde değerlendirerek doğru fiyatlandırma yapmanızı sağlamakta.

Genel ve Sabit Kıymetler Muhasebesi Yönetimi 

Mikro Jump’ın tamamen modüller ile entegre çalışır, bu yapı ile genel muhasebe entegrasyonu sağlar, muhasebe departmanı ise kontroller ile inceleme yapar.

Defter, mizan, bilanço, mali tablolar, yıllık bildirim ve beyannamelerinizi kolayca oluşturabilir, işletmenizdeki tüm sabit kıymetlerinizi kayıt altına alıp zimmet yerlerini belirleyebilir, faydalı ömür tanımlarını, finansal sözleşmelerle ilgili tanımlamaları yapabilirsiniz. Amortisman ve yeniden değerleme meblağlarını muhasebeleştirebilir, enflasyon düzeltmesi ve muhasebe uyarlamaları ile ilgili detaylı raporları da alabilirsiniz.

Karar Destek ve Analiz

Karar Destek Sistemi Modüllerin sizlere net raporunu verir ve rapor almanız o kadar nettir ki, rapor stoktan, ana guruptan, alt gruptan, cari kim gibi tüm sorgu sıralamasını siz yaparsınız.

Mikro Jump Entegrasyonu ile Sektörel Çözümler

Akaryakıt İstasyonu Yönetimi

Bir akaryakıt istasyonu işletiyorsanız market, maliyet, karar ve destek elinizin tam altındadır. Satış şekili kredi veya yakıt kartlı olarak takip edebilir durumdadır.

Çalışanlarınızın vardiya hesapları ve kasalarını takip edebilirsiniz.

Tamir/Teknik Servis Yönetimi

Servis noktalarınızı baştan sona yönetir, müşterilerinizden gelen servis taleplerini (garanti dâhili ve harici) tek tuşla ilgili servis noktasına iş emri olarak atayabilirsiniz.

Perakende Yönetimi

Bu çözüm sayesinde, Türkiye genelinde mali onay almış olan hemen tüm kasalar ve yeni nesil yazar kasalarla entegre çalışabilirsiniz. Satışları anlık olarak takip edebilir, stok, cari ve muhasebe verilerini gün sonunu beklemeden elde edebilirsiniz. Sistem terazileri, barkod yazıcı ve okuyucuları, KİOSK’lar, elektronik raf etiket sistemleri vb. cihazlarla kolaylıkla verileri transfer edebilirsiniz. Mağazalarınız arasında etkin iletişim kurabilir, anlık stok bilgisi tutulabilir, ürün bilgisi gönderebilir, sipariş alabilir, satış ve tahsilat işlemlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Promosyon Yönetimi

Bu çözümle stok, cari, mağaza detaylarına göre promosyonlar tanımlayabilir ve bu promosyonların ilgili stok satışlarında uygulamasını sağlayarak dilediğiniz zaman ve formatta detaylı analizlerinizi alabilirsiniz.

Mikro Yardım Destek
Ara beni
+
Gönder