Sonuc Yazılım

mikro yazılım iş ortağı

E-Ticaret Programı

E-Ticaret Programı – Mikro Yetkili Satıcı

E-Ticaret Programı sistemlerinde arka planda çalışan program önemli olduğu kadar da esneklik ve hız da önemlidir.
 
Bu esneklik;
 • Siparişin e-ticaret e düşmesi
 • Siparişin hazırlanırken nasıl hazırlanacağı
 • Depo kısmının hazırlık sırasında verilerin nasıl geldiği, teslim şekli
 • Muhasebe açısından esnek yapısında verilerin doğruluğu, ödeme şekli
 • Kargo takibi
 • Gelişime açık yazılım, hem ticari hem web olarak yenilikler takip edilmeli
 • e Fatura çözümleri hızlı ve kesin yapılmalı, yarın e fatura ile ilgili devlet tarafından gelen bir istek başınızı ağrıtabilir ve cezaları çok ağırdır.
 • En önemlisi de müşteri memnuniyeti
Tüm bu aşamalar verimli bir ticari program ve kaliteli bir E-Ticaret Programı web sitesi ile mümkündür.

Ticari yazılım entegrasyonu ve şekilleri bu sistemin vazgeçilmezi, olmaz ise olmazıdır. Kurumsal bir web servisi ve ürünün arkasında duran bir şirketle çalışma sayesinde işiniz büyür.

Kurumsal çalışmayan kişi ve kurumlar şunu unutmamalıdır, verdiğiniz para kesinlikle ileri de memnuniyetsizlik olarak tekrar bir yatırım haline döner.

Buda size kesin bir maliyet getirir. Bu sebeple yapılması gereken gelişime açık ve referanslar değerlenmeden bir e ticaret alınmamalıdır.

E-Ticaret Programı Devlet portalı olan GİB istekleri değerlendirilerek e-fatura ve e-defter üzerinde istek durumunda bir defter zamanında gitmediği zaman 20.000Tl cezaya kadar ceza alındığını da ayrıca hatırlatmak isterim.

Tüm Bu etkenler ile yapılandırma ürün arkasında durma ve E-Ticaret Programı ile gelen tatlı maddiyat bu sorumlulukları göz ardı ettirilmemeli.

Mikro Yazılım ticari sektörde ciddi bir pay sahibidir. Bu sebeple alacağınız mikro entegreli E Ticaret Programı yazılımı kapsamlı ve bilinçli tercih edilmelidir.

Referaslar değerlendirilmeli ve maddi yük olarak E-Ticaret Programı sitesi bakılmamalıdır.

e ticaret-internet satış programı

E-Ticaret Programı Ticari Program

Kurumsal Kaynak Planlaması uygulama ve yazılım sektöründe planlama olarak ilerleyen ve sonuç odaklı yazılımlar ile Entegre olan Mikro Yazılım Evi dünya pazarında da yer sahibidir.

Günümüzde Mikro Programı -Ticaret kısımları ile Mikro Azarbaycan, Mikro Morocco, Mikro İran, Mikro Kazakistan, Mikro Kırgızistan, Mikro Türkmenistan, Mikro Bulgaristan, Mikro Romanya ve Mikro Cezayir ülke ofis ve bayi ağımız mevcuttur.

Mikro Jump E-ticaret, Mikro Fly E-Ticaret, Mikro Enerji E-Ticaret ve Mikro Standart seri entegrasyonları mevcuttur, be modüller iş hacmi büyüklüğüne göre e-ticaret fiyat alır.

E-Ticaret Aşamaları

 • Entegrasyon ve web servisi kullanılarak, ticari yazılımda bulunan ürünler, e-ticaret sitesine aktarılıp fiyat çalışmaları her iki tarafta belirlenebilir.
 • e-ticaret sitesinden bir sipariş alındığı anda ticari sisteme entegrasyon aşaması başlamaktadır.
 • Daha önce cari kart olarak ticari yazılımda bulunmuyorsa, önce cari kart açılmalı ve adres bilgilerine kadar detaylar ile ticari sisteme düşmelidir.
 • Sonra sipariş aktarılmalı, ürünlerde oluşan en ince ayrıntı ticari programa yansımalı yada ticari programda bir değişim Mikro e Ticaret kısmına entegre olmalı.
 • Ayrıca cari hareketler de çift taraflı olarak aktarılmaktadır.

Mikro ile entegre e ticaret firmaları bu konuda sürekli kendilerini yenilemelidir. Bizler mikro partneri olarak bunu yapmaktayız.

Müşterilerimiz Mikro olarak bir e-Ticaret sistemi almak istediklerinde kendi yazılımız dışında diğer e-ticaret siteleri hakkında da kendilerine bilgi veriyoruz.

Satışı yapılan her proje ve destek hizmeti Uzman Ekibimiz Tarafından verilmektedir. Bu sonuç ile Ticari yazılım ve E-Ticaret yazılımı kullanan firmalar tek bir yerden hizmet almakta ve Sonuç Yazılım Ekibi Olarak bu hassasiyeti her zaman korumaktayız.

Bu Koşul ve Yazılım Ekibi olarak Sürekli olarak kendimizi yeniliyor ve Siz Hayal Edin Biz Yazalım sloganını kullanıyoruz.

0531 699 24 64 numaralı telefondan ticari ve e-ticaret yazılım satış ve destek ekibi müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Sektörünüzde Kalıcı Olmak İsteyen Şirketlerin e Ticaret Seçimi Bu nedenle Sonuç Yazılım.

Mikro Yardım Destek
Ara beni
+
Gönder