Sonuc Yazılım

mikro yazılım iş ortağı

Mikro Aktarım Programı

Mikro aktarım programı, mikro çözüm ortağı olarak aktarım programı videomuz da görülmektedir.

Mikro Aktarım Programı :

Mikro Aktarım Programımız Mikro Jump, Mikro Fly, V15, V14 versiyonunda çalışmaktadır ;

 • A şirketinden B şirketine istediğiniz verilerin aktarımlarını istediğiniz evrak seri ve evrak sıra numaraları ile istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.
 • Mikro Konsilide aktarım programı ile A ve B şirketleri gibi çoklu veritabanınız ı C şirketinde toplayabilirsiniz.
 • Mikro Fly Aktarım Programı’ nız la Fatura,Kasa,Banka,Çek,Senet Modülleri dışında muhasebe fişleri aktarımları eklenmiştir.
 • Evrak serileri aktarımdan geldiği belirgin olsun istenmiş ve sizin belirlemiş olduğunuz evrak seri numaraları ile Mikro Fly aktarım yapıldığı ve aktarımdan gelen evraklar ayrılmış ve raporlanması daha kolay hale getirilmiştir.
 • Mikro Fly Aktarım programı , tamamen verileri mikro programınızdan almaktadır.
 • Eksiksiz aktarım yapmakla beraber Analiz ve raporlamalarınızda aktarımdan gelen evraklarınız;
 • Fatura , İrsaliye Depo , Muhasebe fişi , Yada Finansal aktarımlar ( Banka Aktarımı , Kasa Aktarımı , Nakit diğer aktarımlarnız) raporlarınız da an ve an görülür.
 • Tarih aralıklı aktarım yapabilir , yada Görev halinde programın otomatik aktarım yapması sağlanılabilmektedir.

Mikro Aktarım , Mikro Aktarım Yazılımı

 • Mikro entegre aktarım yazılımımız  , Mikro Fatura Aktarım , Mikro İrsaliye Aktarım , Mikro Banka Aktarım , Mikro Depo Aktarım, Mikro Muhasebe Aktarım , Mikro Muhasebe Fiş Aktarım , ayrımı yapmaksızın evrak seri sıra ve seçimli olarak yapılmakda’dır .
 • Mikro evrak aktarım programı :
  • Mikro Enerji , Mikro Standart Ticari , Mikro Standart Kurumsal Kaynak Planlaması , Mikro Enerji ve Mikro ERP programlarında çalışır .

Mikro da bulunan verileriniz :

 • Belirli tarih aralıkları ve istenen evrak seri numaraları ile Hedef Data ve Kaynak Data ile belirlenerek istediğiniz evrak seri numaraları yeni datanız’da yeni seri numaraları alacak şekilde aktarım yapılır.
 • Mikro Fly Aktarım sorunsuz olarak çalışmaktadır ve sonradan genel muhasebeye çevirebilir isteğe bağlı olarak da isterseniz genel muhasebe kayıtları aktarımları da yapılır.
 • Mikro veritabanı aktarımı , mikro konsilide aktarım ( birden fazla şirketin tek veri tabanına aktarımı da yapılabilir.
 • Mikro entegre aktarım programı aktarım sonrasında kayıt log’larını rapor olarak sizlere sunar.
 • Mikro Muhasebe Programları , Logo Muhasebe Programları ve Eta Muhasebe Programlarında çalışmakta’dır.
 • İki Veritabanı ile çalışan işletmeler de , evrak kayıtlarını her veritabanına ayrı ayrı işlemek ciddi problemlere sebeb olmakla birlikte büyük zaman kaybı vermektedir.
 • İşletmeler stok kartları,cari kartları ve bu kart içinde bulunan detayları işlemek zorunda kalmakta ve evrakları tek tek girmek yerine , diğer veritabanından Mikro Fly aktarım programımız ile rahat ve güvenli bir şekilde aktarım yapabilirler.
 • Ek olarak isteğe bağlı tahsilat ve banka evrakları da isteğiniz doğrultusunda ekrak evrak tarih tarih istediğiniz kriterler doğrultusunda yapılır
  Aktarım Programımız Hangi ticari program ve versiyonlarında çalışır :
 • Mikro Fatura aktarım,Mikro evrak aktarım, mikro muhasebe fişi aktarımları aşağıdaki ekran görüntü’lerindedir.

Mikro Fly Aktarım Programı ;

1- Bir çok veri tabanınız var ve raporlamalar konusunda sizleri çok mu uğraştırıyor?

Hiç Mikro Fly Aktarım Programı ile veri tabanınızı tek bir veri tabanında birleştirelim;

İsterseniz bu veri tabanından da sizlere raporlama ve yeni eklentiler yaparak diğer veri tabanında işlemleri yaparak yeni Aktarım Veri tabanında sadece raporlar alalım.

2- Mikro Fly Aktarım Programı sayesinde evraklarınız ı ayrı ayrı ve ayni belgeleri işlemeden aktarım yaparak personel maliyetiniz’e de çözüm sunuyoruz.

Evrak Seri, Modüllere ve Evrak tiplerine göre diğer veri tabanına ilgili veriler tek tıkla aktarılsın sizde zamanınızı başka işlerinize ayırın.

Evrakları tekrar tekrar işlemeye son. Hem zamandan hem evrak yükünüzden kurtulun.

3- Şube verileri Frenchaizing şeklinde ve aynı kartları defalar ca açmayalım , aynı zaman da şubeler gün sonu işlemi gibi tek veri tabanında rapor’lansın ve bu raporlar sonucu hangi mağza yada şube ne kadar satış yaptı tek bir raporla fizibilitem önüme gelsin diyorsanız;

Mikro Fly Aktarım Programı bunları tek tık ile size yapmakta , detaylı bilgi için mikro servis personellerimize danışınız.

5- Aktarım Programı aldım E fatura ve E defter kullanıyorum sürekli güncelleme yapıyorum Aktarım programımı güncellemek ve bu riske girmek istemiyorum diyorsanız;

Mikro Asistan Aktarım Programı ile yenilenen tablolar ve sürekli güncelleme de yapmak zorunda kalmazsınız

Mikro Jump, Mikro Fly ve Mikro V15 serilerinde çalışmaktadır.

( excel’den mikroya veri aktarımı, db exim, db aktarım, fatura aktarım , finansal evrak aktarımları , banka kasa gibi işlevlerinin sorunsuz tablo derdi ayrımı olmaksızın yapmaktadır.)

Detaylı bilgi ve istekleriniz için iletişime geçebilirsiniz. +90 212 618 80 90 Siz hayal edin biz yazalım..

Sonuç Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri.

mikro-yazilim-logo-1
Ara beni
+
Gönder