Sonuc Yazılım

mikro yazılım iş ortağı

Mikro Destek

Mikro destek ve danışmanlık uzmanı ve yetkili satıcı olarak SONUÇ YAZILIM VE DANIŞMANLIK EKİBİ;

Mikro kurulumu, satış sonrası destek ve uzman ekibimizle yıllık danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Mikro Destek hizmetlerimiz sırası ile;

 • Satış sonrası ücretsiz eğitim desteği
 • Personel değişimleri sonrası eğitim ve destek
 • İşletme yapısına göre uygulama desteği
 • Raporlama desteği
 • Uzak masa Mikro destek
 • Danışmanlık Mikro E-Defter gönderme

Sizlerden Beklentimiz;

 1. Destek almadan evvel Bilgisayarınıza Uzak Masa programı olarak TeamViewer yada Any Desk kurunuz. Google ye yazarak edinebilirsiniz.
 2. Destek Personelimizin adını ve soyadını not ediniz.
 3. Programınızda sorun olduğunu ve hata mesajı alıyorsanız bunu ekran görüntüsü ile Paint olarak kayıt ederek personelimizin mailine atınız, ayrıca info@sonucyazilim.com mail adresine de aynı şekilde bilgi kısmına ekleyin.
 4. Yetkili Personelimizin tarafınıza verdiği önergeyi uygulayın.
 5. Görüşme notunuzu info@sonucyazilim.com mail olarak atınız.
 6. Mikro Programınız Hakkında Net Bilgi Veriniz, Mikro Jump Destek, Mikro Fly Destek, Mikro Enerji Destek halinde programınız ile belirtiniz.

Yukarıda belirtilen destek hizmetleri Garantili yeni satış sonrası belirlenen süre eğitimleri bittiği zaman isteğiniz doğrultusunda yapılmaktadır .

Çözümlemelerimiz Program yazılım çözümleri ve Donanım Çözümleri olmak üzere iki kısma ayrılır.

Program Çözümlerimiz:

Telefon Desteği : Telefon desteği ile programlarınızda anlık çözümlemeler ve uzak güncelleme hizmetleri verilmektedir. Yıllık ve Saat ücreti ile yapılandırılır. Saat ücreti olarak Cari Kartı tanımlanırsınız. Görüşme saatiniz bir saat hizmet olarak 300Tl olarak firma muhasebenize fatura edilir. Yıllık Ücret Sorunuz.

Uzak Masa Destek: Sisteminize uzak masa programı ile bağlanarak sisteminizde destek ve güncelleme hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Defter Gönderim Destek : Bu destek hizmetini aylık yada yıllık edinebilirsiniz, Aylık 1 defa defter gönderimi 150TL olarak belirlenmiştir. Yıllık Sorunuz. Defter gönderimleri zamanı geldiğinde tarafımızdan bağlanılarak gelirler dairesi portalına garantili şekilde yapılmaktadır.

Danışmanlık Desteği : Aylık ve Yıllık olarak Mikro Jump ve Mikro Fly serilerine göre ayrıca kullanıcı sayısına göre fiyat alabilirsiniz. Özellikle kurumsal üretim yapan firmalar bu hizmete önemle ihtiyaç duymaktadır.

Donanım Desteği: Güncel yazılım ve donanımlar e-devlet de baz alınarak düşünülmüştür. Donanım hizmetleri sözleşme ile yürütülür.

Mikro Destek vermiş Olduğumuz Programlar

Mikro v15 Standart seri, Mikro Enerji serisi, Mikro Jump ve Mikro Fly serileridir.

My_Eko ve Run serilerine hizmet desteğimiz yoktur.

Yukarıda belirtilen destek firmanıza saat ücreti yada yıllık bakım ve danışmanlık desteği olarak ayrıca verilebilir.

Kurumsal Olarak Yola Çıktık ve 10 arkadaşımız telefon ve uzak masa üstü desteği vermek üzere bir Call merkezi kurduk amacımız sizlere kusursuz hizmet vermektir. Saygı ve anlayışınıza teşekkür ediyoruz.

Her Mikro Yetkili Bayisi müşterisine kusursuz hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Mikro Programını da kaliteli bir program yapan budur.

Saygılarımızla

Sonuç Yazılım – Mikro Destek Ekibi

mikro servisi - mikro teknik servisiMikro Destek

Mikro Programınız ve Donanım ve Danışmanlık olarak almış olduğunuz hizmetler bütünüdür.

Mikro Yardım ve Destek Ekibimiz sorunlarınıza en kısa zamanda sizlere çözümler sunacaktır.

Geniş kadro ile çağrı merkezi ekibimiz Mikro Programları hakkında telefon destek dışında hizmetler de vermektedir.

E-Defter gönderimi yapan uzman ekibimiz ve Mikro Yazılım Entegratör Güvencesi ile yapılmaktadır. Her ay güncelleme ve sonrasında defterlerinizi biz gönderelim isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

E-Irsaliye ve E Fatura Dönüşümleri program destek Call Center ekibimiz tarafından gönderim zamanı ayarlanarak müşterilerimiz tek tek aranmaktadır.

Böylelikle destek ekibimiz sizlerin sorunsuz olarak defter göndermenizi sağlayacaktır.

Mikro programları tüm versiyonları eğitimleri aynı şekilde profesyonel olarak eğitim programları yapılarak gerek kurum bünyemizde, gerekse şirketiniz bünyesinde yapılmaktadır.

Programlar biz paket programdır ve her türlü kullanıcılar tarafından desteklenme olarak eksik veri girişi olabilir, yada sektör bazlı giriş yapılma durumları olabilir.

İste tam da bu durumlar da devreye girerek programınızın daha faal kullanılması ve raporlama odaklı sizlere sonuç vermesi hesap edilerek doğru veri girişlerini nasıl yapmanız gerektiği konularında destek alabiliyorsunuz.

Aynı zaman da güncel versiyonlar ile bizler de kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Amaç eğer uzman olmaksa uzmanlıkta eğitimler asla bitmez . Yenilenme sürekli devam eder.

Sonuç yazılım destek, eğitim ve danışmanlık alanında kurumsal olarak destek sağlar, Ekibimiz de Mali müşavirlerimiz, Endüstri mühendislerimiz sürekli kendilerini geliştirirler.

Mikro Merkez yada Uzmanlık Sertifika sınavları her zaman kontrollü olarak yapılmaktadır.

Mikro Sonuç Olarak Bir Paket Programdır, bizler burada programınızın sektörü doğrultusunda ek yazılımlar ile sizlere en iyi hizmet veriyor.

Sonuç Yazılım ekibi Online ve Offline çalışan Mobil yazılımı ile cep telefonlarınız ile mikro kullanımlarını artırmıştır, Aynı şekilde CRM ve Raporlama ile tamamen kendi içerisinde rapor içinde rapor ilkesi kendi algoritmalarımız ile beslenmektedir.

Kurumsal eğitim desteği istiyorsanız gerek bizim gerekse firmanızda uzman ve programınızda sunum yapabilen uzman ekipler yetiştirmeye devam etmekteyiz.

Ara beni
+
Gönder