Sonuc Yazılım

mikro yazılım iş ortağı

Mikro Muhasebe Programı

Mikro Muhasebe Programı Nedir ?

Mikro Yazılım Evi Microsoft programını 1999 yılından beri takip etmiş ilk Türk muhasebe programıdır. O nedenle müşterilerinin istek ve önerileri aynı zaman da devlet kurumlarının isteklerini’de her zaman öncelikle karşılamış ve sektörünün öncüsü olmuştur.

İşiniz için doğru muhasebe programları Mikro Yazılım’da

  • Mikro’nun her ölçekten şirkete uygun özel yazılımları ile şirketinizin finansal operasyonlarını kolayca ve zamandan tasarruf ederek yönetebilirsiniz.
  • Mikro’nun ihtiyaçlarınıza uygun olarak şekillenen yazılımlarından birini seçerek muhasebe süreçlerinizi optimize edebilir ve bu sayede kârlılığınızı artırabilirsiniz.
  • Mikro Yazılım’ın muhasebe çözümleri ile kullanmayacağınız özellikler için ek bir ücret ödemez, ihtiyacınız olduğunda kullandığınız programın ek çözümlerinden alabilir ya da bir üst programa fiyat avantajıyla geçebilirsiniz.

Mikro’nun orta ölçekli işletmelere özel çözümü Mikro Jump‘ın İşletme Yönetimi Çözümleri paketindeki Genel ve Sabit Kıymetler Muhasebesi Yönetimi modülü ve büyük hedefleri olan büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly‘ın ana paketindeki aynı isimli modül ile muhasebenizi etkin biçimde yönetebilirsiniz. Her iki modülle de defter, mizan, bilanço, mali tablolar, yıllık bildirim ve beyannamelerinizi kolayca oluşturabilir, işletmenizin tüm sabit kıymetlerini sisteme kaydederek zimmet yerlerini belirleyebilir, faydalı ömür tanımlarını, finansal sözleşmelerle ilgili tanımlamalarını yapabilirsiniz. Jump ile amortisman ve yeniden değerleme meblağlarını muhasebeleştirip enflasyon düzeltmesi ve muhasebe uyarlamalarıyla ilgili detaylı raporlar alabilir, tüm ticari program ihtiyaçlarınızı çözümleyebilirsiniz. 

Mikro Muhasebe Programın Çözüm Odaklı Çalışır

Mikro Muhasebe Programı

  • Mikro muhasebe programı, firmanızın genel muhasebe isteklerine net yanıt verir.
  • Maliye Bakanlığı veya gibi devletbirimlerin isteyebileceği raporlar ve beyannameler mikro muhasebe programları ile tek tıkla alınabilmektedir.
  • Devlet isteği olan resmi defterler mikro muhasebe programları ile kolaylıkla alınabilmektedir.
  • Entegre yapısı ticari sistemlerin vazgeçilmesi elektronik defter hazırlama sistemi entegratör olarak bir markadır.
  • Size sadece  dönem sonunda resmi defterleri dökmek kalacaktır. Sürekli kağıtlara veya A4 kağıtlara defterlerinizi kolaylıkla dökebilirsiniz.

Mikro muhasebe programlarında, istenen tüm resmi evraklar vardır, ayrıca bankaların kredi ve istekleri olan bilanço, yevmiye döküm gibi ttüm evrak kayıtları da bulunur.

Üstelik ana hesap, alt hesap ve grup hesaplar olarak detaylı rapor vardır, hata yapma durumunuzda anlık hata yı yakalarsınız.

Tüm Analiz ve Raporlar  excel, word ve html internete atabilirsiniz. Microsoft office bire bir entegre çalışır.

Mikro Yardım Destek
Ara beni
+
Gönder