Sonuc Yazılım

mikro yazılım iş ortağı

Market Programı

Mareket Programı ile Kendi ürün etiketlerinizi basarak veya ürünler üzerindeki hazır barkod etiketleri kullanarak, firmanız için Market Programı kurabilir yada Yeni Barkodlar Üreterek ürünlerinizi takip edebilirsiniz.

Hazır Barkod’lu ürünler geliyor ve bunları programınıza almak istiyorsanız bir şablonla içeri programınıza alabilirsiniz. Kağıt, kalem veya Excel şablonlarını kullanan, Barkod programı tarafından sunulan kolaylık ve doğruluktan yararlanmayan oldukça şaşırtıcı sayıda işletme bulunmaktadır.

En yaygın kanı bu Barkod uygulamasının çok pahalı ve zor olduğu yönündedir. Oysa ki! Bilinen çok maliyet tutacak algısı kesinlikle doğru değildir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak bütçenize uygun Barkod Programı almanız mümkündür.

Market Programı nedir?

Kısacası! işletmelerinizi yanlış ürün satmadan büyümeye hazır hâle getirmek, hem daha doğru hemde verimli şekilde çalıştırmanızı sağlar. Müşterileriniz karşısında daha profesyonel gözükeceksiniz. Özellikle mağaza işletiyor, kasa’da müşterilerinize Barkod Programı kullanarak işlem gerçekleştiriyorsanız.

Market Programı

Firmanız’da Barkod Programı kurarak denetim altına almanız, stok envanter doğruluğunu önemli ölçüde artırabilir. Ürünler etiketlenerek denetlenebilir, satılan ürünler barkod okutularak bilgisayara anında iletilmesine imkan ve olanak verir. Böylece bilgisayarın, kullanıcıların tüm işlerini yapması sağlanmakta.

Bilgisayarlar kusursuz, değillerdir! fakat herhangi bir insanın olabileceğinden çok daha doğrudurlar. En iyi eğitim almış kasiyer bile bu hıza asla yetişemez.

Bu olasılıklarla profesyonel bir program a ihtiyacınız var değil mi ?

Market Programı ile İşletmeniz Büyür

Ürün gamı az da olsa, zaman içinde büyüyecek de olsa işletmenize Barkod Programı daha sonra değil, ilk öncelik olarak yapınıza entegre etmeniz, işinize ölçeklenebilirlik kazandırır.

Ölçeklenebilirlik. İşletmenizde ne kadar çok ürün olursa olsun hiç fark etmez, program çalışmasına asla etki etmeden hızlı şekilde yol alırsınız.

İşletmeniz tarafından benimsenecek Sonuç Sistem ekibinizin yeni üyelerini kolay şekilde eğitir.

Stok aramak la yada açıklama okumak artık bunlar gereksiz hale gelir barkod okuyucu ile anında her şey önünüze gelir. Stok adreslerine kadar bilgiler ekrana düşer.

Sonuç Yazılım Market Entegrasyonu ; işletmenize profesyonel görünüm sunacaktır!

Sonuç Barkod kullanan işletmeler rakiplerine göre iki kat avantaja sahiptir.

Öncelikle Barkod kontrolü sağlar. Ayrıca müşterinin kasada harcadığı süreyi önemli ölçüde azaltır.

Carilerin satın alım işlemini BarkodSis kullanarak, hızlı şekilde gerçekleştirebilmeniz durumunda, mevcut yapınıza göre müşterilerinizde daha iyi izlenim bırakırsınız.

Prefosyonel Market Yazılımı

Sonuç Yazılım Özellikleri.

 Tüm barkod okuyucularla çalışır.

 Etiket yazıcı ayrımı yapmaz.

 Dokunmatik bilgisayarlarla uyumludur.

 Tüm terâzi sistemleri ile tam entegre çalışır.

 Stok etiket yazdırma özelliği.

Üretim yapan firmalar da kullanılabilme.

 Ayrıntılı raporlar.

 Ürün fiyatlarını günlük kurlar üzerinden farklı para birimlerinde gösterme.

 Mobil patron raporu üzerinden işletme takibi.

 Sınırsız kullanıcı tanımlama.

 Müşteri bekletme. Birden fazla cariye işlem imkânı.

 Telefon sipariş özelliği. Sınırsız cari ödeme takibi.

 Günlük, haftalık, aylık, yıllık ciro raporları alabilme.

 Online/Offline çalışabilir. Şubelerin sistemi tek merkezden yönetilir

 Hem Plâsiyer hem kasiyer takibi.

 Etiketi olmayan ürünlere tek dokunuşla barkod yazdırma.

 Vadesi geçen ödemelerin hatırlatılması.

 E-ticaret sistemi ile entegre çalışabilir.

 Toplu veya şube bazında Barkod stok miktarları ayrıca tutarını hesaplama.

 SMS kullanarak cari bilgilendirme.

Türkiye Geneli Servis ve Destek

 

 

Mikro Market Programı Sonuç yazılım Şube Yazılımı merkezi ya da bağımsız şube yapılarında çalışan işletmelerde merkez ve şube iletişiminin yanı sıra lokalde yapılan tüm işlemlerin yönetilmesi ihtiyacını karşılamak amacıyla geliştirilmiş bir yazılım çözümüdür.

Bu yapıda, merkezden fiyat değişikliklerinin ve yeni stok bilgilerinin alınması, yazar kasa ve terazilere gönderim’lerin otomatik yapılması, farklı dizaynlara sahip barkod etiketlerinin basılmasının yanı sıra el terminalleri ile oluşturulan (Sipariş, Sevk, Mal Kabul, Sayım ,İade vs..) evraklarında her türlü düzenleme yapılabilmesini sağlamaktadır.

El terminali kullanılmayan lokasyon’larda evrakların oluşturulması .

 

Mikro Market Programı, Stok fiyat değişiklikleri alımı esnasında barkod yazıcı ve/veya lazer yazıcılardan farklı dizaynlara sahip etiketler basılabilir. Etiket dizaynları her türlü veri esnekliği ve grafik desteğine sahiptir.Mikro Market Programı, Farklı tasarımlara sahip barkod etiketlerinin basılması, genel, özel ve müşteri kartına özel uygulanan fiyatlar için raf ve ürün etiketlerinin basılması son derece kolay hale getirilmiştir.

 

 

 

Sipariş Takibi

Mikro Market Programı ile Siparişler Mikro veri tabanına direk yazılır, faks ve e-mail yoluyla ilgili yerlere gönderilebilir.
Manav siparişleri, tüm şubelerin siparişleri sonucu konsolide liste oluşturularak manav ürünlerinin toplam siparişi ve şubelere göre siparişlerin dağılım bilgisi hal temin departmanına iletilmektedir.
Hal ürünlerinin satın alması esnasında normal fiyatlar ve halk günü uygulanacak şubelerdeki özel fiyatlar belirlenmekte fiyat değişiklikleri otomatik olarak oluşturulmakta ve şubelere yansıtılmaktadır.
Cari Bağlantılı Sipariş Oluşturma ve Depolar Arası Sipariş Oluşturma bölümleri haricinde menüde yer alan diğer sipariş bölümleri program ayarlarından parametrik olarak değiştirilebilmekte ve istenilen departmanlara göre esnek bir sipariş hazırlama yapısı oluşturulabilmektedir.
“Cari Bağlantılı Sipariş Oluşturma” modülü program parametlerinde verilen değerlere göre 2 tipte evrak oluşturmaktadır. Sipariş “Normal Mal Kabul Verilen Sipariş Fişi” veya “Proforma Mal Kabul Verilen Sipariş Fişi” evrağı olarak kaydedilebilir.

 

 

Cari Bağlantılı Sipariş Oluşturma” bölümünde sizlere yardımcı olduğunu umduğumuz renk kodlamalarında, stok depo seviyelerine göre sipariş oluştururken Merkez depo stok durumunun da dikkate alınması sağlanmıştır. Tavsiye edilen sipariş miktarları Merkez depo stok seviyeleri de dikkate alınarak sipariş tavsiye edilmektedir…

Mikro Market Programı, Merkeze gönderilen Detaylı Satış Bilgileri belirli bir saatten sonra Mikro programına satış aktarımları otomatik olarak yapılmaktadır. Ertesi sabah satışlarınızın işlenmiş olduğunu göreceksiniz…

 

 

STOK TANITIM KARTI & CARİ HESAP TANITIM KARTI

Merkez veri tabanındaki Stok ve Cari kartlarının tüm ayrıntılarına ulaşılabilir. Sadece kart bilgileri görüntülenebilir. Stok ve Cari tanıtım kartı kayıtlarında herhangi bir değişiklik yapılamaz.

 

 

MAL KABUL / İADE / DEPOLAR ARASI SEVK / DEPOLAR ARASI NAKLİYE / SİPARİŞ / SAYIM

EVRAKLARI YÖNETİMİ

Şube yazılım çözümümüzde, el terminali ile oluşturulan evraklar düzenlemek amaçlı tekrar çağrılabilmektedir.

Evraklar el terminali olmadan da evraklar program vasıtası ile oluşturulabilir. Herhangi bir zamanda bu evraklar çağrılıp tekrar düzenlenebilir.

Bu evraklarda “Kilitli Evraklar” , “Faturası Kesilmiş Evraklar” ve İrsaliyeden çağrılarak kaydedilmiş sipariş bağlantılı evraklar üzerinde değişiklik yapılmasına izin verilmemektedir.

Evraklar üzerinde yapılabilecek tüm işlemler yetkilere bağlanmıştır. Evrak Silme, Evrak Kaydetme, Evrak Güncelleme, Evrak Satır Silme vs… gibi işlemler kullanıcı yetkileri ile sınırlandırılabilir…

 

 

 

PROGRAM LİSTELER / RAPORLAR / POS HABERLEŞME

 

 

 

 

 

 

Mikro Yardım Destek
Ara beni
+
Gönder