Sonuc Yazılım

mikro yazılım iş ortağı

Mikro Asistan Güncelleme

Mikro Asistan Güncelleme ( Mikro MAG ) nedir ve ne işe yarar?

  • Mikro Yazılım Evi A.S “Web Üyelik Hizmeti” adı altında kullanıcı hizmetleri, “MİKRO ASİSTAN” adıyla hizmet alınarak verilmektedir.
  • Mikro Asistan ile, MİKRO ürünlerini güncel tutmanız vasıtası ile, detaylı raporlama odaklı düzen ve çalışmanızı güncel tutar.
  • Şirketinizin özel alanları kullanarak yeni eklentiler açmanıza olanak sağlamakta, verilen tüm hizmetler rapor ile beslenmektedir.
  • Mikro Mag güncelleme devlet tarafından istenen mevzuatları besler, zorunlu olan alan ve veriler SGK ve E-Defter ortamını kullanmanıza yarar. Çok hızlı adapte olursunuz.
  • Mikro Asistan güncelleme hizmetleri yeni bir güncelleme geldiği zaman 1 sene hizmetleri kullanmanıza olanak verir, yeni gelen her mevzuat ve zorunluluk sizlere sonuç olarak döner.
  • Mikro Asistan hizmetleri ve kurulumları için, öncelikle Mikro Yazılım İş Ortağı olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Kurumsal olarak verdiğimiz ve güncel yazılımları garantili olarak yüklüyoruz.
  • Mikro Asistan Mevzuat Hizmeti, SMMM kullanıcılarımız için hala ücretsiz olarak verilmekle birlikte, Mikro Asistan Çağrı Destek Hizmeti Ücreti Alınmaktadır..

Mikro Asistan’ın Süresi

Artık tüm ürün gruplarında yeni program alımlarınızda, ilk 3 ay Mikro Asistan Plus hizmeti ücretsiz sunulmaktadır.

Bu hizmet sonunda hizmeti yenilemek için, 3 Mikro Asistan Paket hizmetlerinden birini tercih etmenizde fayda var.

mikro e-defter-mikro fly programı-Mikro Asistan Güncelleme
mikro e-fatura
 
 

Mikro Asistan Güncelleme ve Teknik Hizmetler

Sonuç Yazılım Olarak Teknik Destek Konusunda da,  Kullandığınız işletim sisteminden, elektrik kesintilerinden ya da sürüm yenilemelerinden doğan teknik bir sorunla karşılaştığınızda dilediğiniz yoldan ulaşabileceğiniz destek hizmetlerimiz ile işinizde kesinti yaşamadan sürdürebilirliğin keyfini sürebilirsiniz.

Mikro Asistan Destek Ekibimiz ;

Mikro Asistan Desteklerimiz ; Mikro Jump, Mikro FLY, Mikro Enerji, Mikro Standart Seri programların da firmanızın Teklif, Planlama, Satın Alma, Satış, Muhasebe, E-Dönüşüm, E-Defter,E-Fatura, Stok Adresleme ve Planlama, Üretim Planlama, Maliyet Muhasebesi konularında uzmanlığımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Mikro Uzman ekibimiz Aylık, Yıllık ve Sınırsız Uzak Masa ve Telefon Desteği ile işletmenize destek vermektedir.

26 Yıllık Tecrübeli Ekibimizle Yazılım Sektöründe Uzmanlaştık . Sonuç Odaklı Sonuç Yazılım Çatısı altında hizmetlerimizi sizlere sunduk.

Mikro Programlarında yapılan güncellemeler uzman ekip olmadan yapılması ile veri kaybı kaçınılmazdır.

Mikro Hizmetleri uzman bir partneri firmalar tarafından önemlidir.Müşterilerimize sınırsız hizmet sağlamaktayız.

Mikro Asistan Yazılım ve Danışmanlık Ekibimiz sürekli güncel olan yazılım takipleri ve devlet isteklerini uygulamalar ile kendimizi de aynı sizler gibi güncel tutmamızı sağlıyor.

Mikro Mag sürekliliği alınmaması taktirde programlarınız güncelliğini kaybeder. Zaman kavramına ayak uydurmazlar Mikro Asistan Güncelleme bu hizmeti sağlar.

Güncelleme sonrası yedekleme ve yapılan tüm çalışmalar garantili ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Mikro Asistan Güncelleme hizmetleri kullanıcı olarak önerileri ve eksikleri de almanızı sağlar.

Mikro Asistan Güncelleme eksik yada sonradan istek ile yazılmış olan ürünlerin sizin şirketinize de adaptasyonunu sağlamaktadır.

Ara beni
+
Gönder