Mikro Yazılım Neler Yapar ?

Mikro Yazılım, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere özel geliştirdiği firmalara servis desteği sağlamaktadır.
 
Mikro ön muhasebe programı; işletmenize ait tüm kayıtları, cari hareket (alış-satış evrakları), kasa, banka, çek, senet vb. gibi işlemlerin kayıt altında tutulduğu ve bunların muhasebe fişlerinin oluşmadığı kayıt sistemidir.
 
Mikro; stoktan muhasebeye, satıştan satın almaya, üretimden finansal tablolara kadar firmaların ihtiyaç duyabileceği tüm ticari işlemleri güvenli bir şekilde bilgisayar ortamında takip edilmesine olanak sağlayan Windows tabanlı cari hesap programıdır.
 
Mikro yazılım; Bilgisayarlı muhasebede yazılım tabanlı program kullanımında paket programı kurup çalıştıran, programın genel tanımlarını yapan, programda ön muhasebe, muhasebe ve işletme defteri işlemlerini yapabilme becerisi kazandıran eğitim programıdır.
 
Mikro yazılım Defter, mizan, bilanço, mali tablolar, yıllık bildirim ve beyannamelerinizi kolayca oluşturabilir, işletmenizin tüm sabit kıymetlerini sisteme kaydederek zimmet yerlerini belirleyebilir, faydalı ömür tanımlarını, finansal sözleşmelerle ilgili tanımlamalarını yapabilirsiniz.