Mikro Müşavir ile Muhasebe İşlemlerinizi Güvenle Yönetin!

Mikro Müşavir, işletmenizin genel muhasebesinden personel yönetimine, işletme defterinden amortisman izlemine kadar tüm muhasebe işlemlerini tek bir yazılım üzerinden kolaylıkla yönetmenizi sağlar. Ayrıca Mikro Müşavir, serbest muhasebecilerin, mali müşavirlerin ve yeminli mali müşavirlerin özel ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanan optik okuyucuya özel beyanname dökümleri, yeminli mali müşavir çalışma kağıtları, dilekçe ve rapor örneklerini de hazır bir şekilde sunarak kullanımınıza kolaylıkla adapte olmanızı sağlar.

Mikro Müşavir, muhasebe, personel, işletme esasına göre;

  • Muhasebe Yönetimi
  • Sabit Kıymetler Yönetimi
  • Enflasyon Muhasebesi (IAS-29 ve SPK Uyumlu)
  • Mükellefler için Stok Yönetimi
  • Finans Yönetimi
  • Konsolide İşlemler
  • Bildirge, beyanname, yazışma ve genel amaçlı programlar ile tüm ihtiyaçlarınıza kapsamlı çözümler sunar.

AYRICA MİKRO MÜŞAVİR İLE;

E-Fatura, E-Arşiv ve E-İrsaliye gibi elektronik beyanname seçenekleriyle, e-Devlet uygulamalarına geçişi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Defter Beyan Sistemi Entegrasyonu ile mükelleflerinizin serbest meslek kayıtlarını sisteme ileterek, defter ve beyannamelerinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Sabit Kıymetler Yönetimi ile tüm demirbaşlarınızı tanımlayabilir, zimmet yerlerini belirleyebilir; programın içerdiği faydalı ömür tanımlamaları ile amortisman hesaplamalarını tek tuşla yapabilirsiniz.

Mikro Müşavir‘i Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Yazılımınızın güncel ve mevzuata uygun sürümünü ek bir ücret ödemeden kullanma imkanı sunar. İş süreçlerinizi en son iş yapış modellerine uygun şekilde yönetebilirsiniz. Daha etkin bir fayda ve maliyet hesaplaması yapabilirsiniz (yıllık ücret üzerinden toplam kullanıcı sayısına ve aylık maliyete göre kişi başına kolayca hesaplanabilir).