Mikro Muhasebe Programı Nedir ?

MİKRO YAZILIM 1999 yılından bu yana Microsoft programını takip eden ilk Türk muhasebe programıdır. Bu nedenle, müşterilerinin istek ve önerileri her zaman devlet kurumlarının isteklerine cevap vermiş ve sektörünün öncüsü olmuştur.

Mikro yazılım işiniz için doğru bir muhasebe programı ve sizler uygun bir çok seçeneğimiz bulunmaktadr.

Her büyüklükteki şirketler için uygun özel mikro yazılım ile, şirketinizin finansal işlemlerini kolayca yönetebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış Mikro yazılımlarından birini seçerek muhasebe süreçlerinizi optimize edebilir ve karlılığınızı artırabilirsiniz.

Mikro muhasebe çözümleri yazılımı ile kullanmayacağınız özellikler için ek bir ücret ödemezsiniz, ihtiyacınız olduğunda kullandığınız program için daha fazla çözüm alabilir veya bir fiyat avantajı ile bir ana programa yükseltebilirsiniz.

Orta için özel Mikro Çözüm-etkin Genel Muhasebe mikro atlamak iş yönetimi çözümleri paketi ve büyük hedefleri olan büyük şirketlerin tercihi olan mikro uç, ana paketi aynı adı modülünde demirbaş Yönetim modülü muhasebe yönetmek ve boy işletmeler.

 

Her iki modülle de kolayca kitaplar oluşturabilir, bilançoları, finansal tabloları, yıllık bildirimleri ve tabloları test edebilirsiniz. Şirketinizin tüm sabit varlıklarını sisteme kaydederek zimmete para geçirme yerlerini belirleyebilir, faydalı ömrü belirleyebilir, finansal sözleşmeleri ayarlayabilirsiniz.

JUMP ile amortisman ve yeniden değerleme tutarlarını kaydedebilir ve enflasyon düzeltmesi ve muhasebe ayarlamaları hakkında ayrıntılı raporlar alabilir ve tüm iş programı ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz.

mikro-yazilim-logo-1