Mikro Fly: Tam İhtiyaçlarınıza Göre Şekillenen Yazılım!

Verimli ve karlı iş süreçleri yönetimi, zaman ve maliyet tasarrufu, analizler ve verilere dayalı stratejik kararlarla öne çıkma hedefindeyseniz, Mikro Fly size uygun bir çözüm sunuyor. Mikro Fly ile iş akışlarınızı tek bir platformda uçtan uca yönetme, sektörünüzün gereksinimlerine göre özelleştirme ve hızla canlı kullanıma geçme imkanına sahip olabilirsiniz. Mikro Fly, E-Devlet uygulamalarını tek bir noktada entegre edebilme yeteneği sunar ve Mikro Asistan Güncelleme Hizmeti ile mevzuat değişikliklerine kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Mikro Fly ile finansal kaynaklarınızı, iş gücünüzü ve ekipmanlarınızı kolaylıkla planlayabilir, iş süreçlerinizi etkin bir şekilde kontrol altına alabilirsiniz.

KISACA “MİKRO FLY”;

Kişisel gereksinimlere uygun biçimde özelleştirme imkânı sunar.

İşletme yönetimi çözümleri ile işletme büyüdükçe ürüne ek fonksiyonlar kolayca ekleyebilirsiniz.

Perakende, akaryakıt, iş makinesi kiralama ve dayanıklı tüketim malları sektörlerinin ihtiyaçlarına göre çözümler ürüne rahatlıkla entegre edilebilir. E-Dönüşüm çözümleri sayesinde e-Devlet uygulamalarına geçiş sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Entegrasyon çözümleri ile işletmenin mevcut ticari yazılımları kolayca entegre edilebilir.

MİKRO FLY’I KİMLER TERCİH ETMELİ

Çalışan sayısı 50 ve üzeri olan büyük ve orta ölçekli işletmelerin tercihi olan

Mikro Fly“;

Kurumsal yapıyı daha ileri taşıma ve rekabet avantajı elde etme amacı taşıyan işletmeler için ideal bir seçenektir. Üretim yönetiminde detaylı fiili maliyet izleme ile rekabette öne çıkmayı hedefleyen işletmelerin tercihidir.

Mikro Fly, Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe süreçlerinizi sorunsuz bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Personel takibinizi yapabilir ve ayrıca E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye ve E-Defter gönderimlerinizi Mikro Fly ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Mikro’nun Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe çözümleri, benzersiz deneyimler sunar.

UFRS ve enflasyon muhasebesine uyum sağlamayı amaçlayan işletmeler de Mikro Fly‘ın sağladığı imkanlardan faydalanabilir.