Mikro Destek İletişim Gereksinimi Neden Olmaktadır!

Mikro Destek İletişim, Gereksinimi olan firmalara tam da burada Mikro Yetkili Satıcı, Sonuç Yazılım Bilişim ve Danışmnlık Dış Ticaret Ltd. Şti olarak hizmet veriyoruz.
Personellerimiz yeterlilik belgelerini alarak sürekli güncel olan sınav ve e devlete tarafımızdan zorunlu olarak girmektedir.
Yeni çıkan mevzuat ve kanunlar dışında sürekli mikro programını geliştirip detaylı şekilde müşterilerimize hizmet sunmaktadırlar.

 • Mikro Programınızda Problemler yaşıyorsanız
 • Mikro Programı Açılmıyor
 • Sistemime Format Çalışması Yapmak ve Sonrası Kurulum Gereksinimi
 • Terminal Mikro Kurulum Gereksinimi
 • E Fatura, E Arşiv Problemleri veya E Defter Gönderimleri
 • Progam Çalışma Esnasında Hata Alınması
 • Versiyon Güncelleme Gereksinimi
 • Telefon İle Anlık Bilgi Alınması Gerekliliği

Yukarıda saymış olduğumuz nedenlerden dolayı mikro destek iletişim desteği almak isteyen firmalar’a tam da burada yardımcı olmaktayız.
Mikro merkez iletişim numaraları bu konuda hizmet sağlama satış sonrası hizmetleri bayi kanalları aracılığı ile yürütmektedir.
Unutulmamalıdır ki sağlıklı bir şekilde mikro deteği alacağınız firmayı satış sonrası almanız kesinlilkle şarttır.

Mikro Destek İletişim, Firma bünyemizde müşterilerimize eğitim sonrası toplantı, implamantasyon hizmetleri ile sonuç odaklı çözümler geliştirmekteyiz.

Mikro Destek İletişim ve Sonuç Yazılım :

 1. Mikro Destek İletişim hattımızda sürekli personelimiz sizlere daha iyi hizmet vermek amacı ile nöbetÇi olarak durmaktadır.
 2. Sürekli güncellenen e-devlet gelirler idaresi ve sgk sitelerini takip ederek sizlere güncel hizmetleri vermeyi ilke ediniyoruz.
 3. Mikro bayileri olarak kendi tarafımıza düşen görev ilkesi net olarak personel gereksinimi ve yetiştirme işini gerek kurumumuzda stajerler yetiştirip bünyemizde kendi istediğimiz gereklilikleri karşılayan personeller ile de güncel durumda tutmaktayız.
 4. Mikro personelleri olarak bir bayi gereksinimi olan minimum 2 olan sayısını 6 personel ile gururla vermekteyiz.
 5. Destek alan firma memnuniyetleri karşılıklı istek ve talepler ile ve garantili hizmet ile verilmektedir.

Mikro destek iletişim hattımız ile iletişime geçtiğinizde dikkat etmeniz gerekenler :

 • Personelimizin kim olduğu bilgilerini not ediniz ve bunun sonraki gereksinimlerinde gerekli olacağını biliniz.
 • Programınızda kesinlikle yedek almadan işlem gereçekleştirmeyiniz yedeklerinizi düzenli olarak alınız ve personelimize kontrol etmesini rica ediniz.
 • Hatalı durumları net veriler ile personelimize aktarınız ve uygulama için almak istediğiniz hizmeti açık şekilde bilgilendirme yapınız.
 • Uygulama sonrası alınan testin yapıldığından emin olunuz ve sorunun devamlılığı durumunda info@sonucyazilim.com veya info@sonucyazilim.com.tr adresine iletiniz.
 • İşlem sonrası yapmış olduğunuz işleri not alınız ve olması durumunda uygulama yapmadan tekrar muhakkak yedek alınız.

Mikro Destek İletişim Sonrası :

Mikro Destek İletişim, Verilen Program Desteğini memnuniyet veya memnuniyetsiz yada çözüm bekleniyor olarak belirtiniz, Uygulamanın mikro yazılım evi tarafından yazıldığını biliniz.
Sonuç Yazılım Yetkili mikro merkezidir ve yaptığımız hizmet bir yazılım hizmetidir, program yazma hakları mikro yazılım evi tarafından yapılmaktadır.
Mikro program olarak güncelleme hizmetleri çıkarttığı zaman tarafımızdan bu exe yüklemeleri ve güncelleme hizmetleri yapılmaktadır.
Destek birimimiz bu hizmetleri sözleşmeli yada tek seferlik servis hizmetleri olarakta vermektedir.

Saygılarımızla
Sonuç Yazılım Bilişim ve Danışmanlık Diş Ticaret Ltd.ŞTİ

mikro-yazilim-logo-1