Mikro İstoç: Yeni Nesil E-dönüşüm

“Mikro istoç” bölgesi hizmet ve servisi olarak neler yapıyoruz.

 • Uzak Masa Destek
 • Telefon Destek
 • Eğitim
 • E-Defter Gönderim ve Destek
 • Raporlama Destek
 • Android, IOS mikro entegrasyonu yazılımı
 • E-Ticaret ve Bayi Sistemleri Entegrasyonları
 • Tek Seferlik Hizmet ve Destek
 • Yıllık Destek
 • Mikro Destek istoç Bölgesi Destek:
 • Mikro istoç bölgesinde bulunan firmalara kurumsal uzman ekiplerimiz ile hizmet ve destek vermekteyiz. Uzman personellerimiz tarafından verilen bu hizmet ile sorunlarınız büyümeden çözümlenir.

Uzak masa Destek:

Uzak masa programları ile anlık bağlantılar ile firmalarınız anlık destek alırlar. Bağlantılarımız ile yapılan işlemler problemlerin kronik hale gelmeden çözümlenmesi hedeflenir.

Telefon Destek:
Telefon ile yapılan bu destek uzmanlığı bünyemizde genel muhasebe, raporlama, ön muhasebe konularında hizmet vermekle kalmazlar.
Her konuda firmanıza öneri ve çözümleri ile de destek sağlamaktadırlar.

Mikro Bayi İstoc ve E-Defter Gönderimleri:

Mikro istoç, Berat dosyalarınız zamanı geldiği zaman tarafımızdan sözleşmeli olarak gönderilir hata ya yer kalmaz. Bu konuda e-Devlet kesin ne net olarak bir defterin zamanında gitmeme cezasını 20.000TL olarak belirlemiştir. Defterler zamanlama olarak kdv sonrasında hazır olurlar ve tarafımızdan sözleşme gereği zamanında düzenli olarak yollanırlar. Çalışmalarımız mali müşavirimiz ile sizin müşaviriniz arasında temaslar ile olmaktadır.

Raporlama Destek:
Mikro istoç, bölgesinde bulunan firmaların raporlama çalışmalarını hazır ticari yazılım kronolojisi yerine butik ve sonuç odaklı patron ekranları ile yapılandırdık.
Satış ve Performans, Nakit Akışı, Üretim Durumları ve Raporları Stok Analizleri ve Karşılamalar gibi hemen hemen her firmanın hayali olan raporları dizayn ettik.

E-Ticaret Sistemi Entegrasyonları:
Gerek bayi kanalı gerekse e-ticaret sistelerinden satış yapan firmaların hatta iki işi aynı anda yapan bir platform ile mikro programına entegre ettik hem yurt içi hemyurt dışı E-Ticaret sistemlerinde bu çalışmaları yazmanın vermiş olduğu gurur ile sizlere Kurumsal referanslar ile hizmet vermekteyiz.

Mikro Yıllık Destek:

Uzman personellerimiz sizlere Mikro istoç bölgesel yıllık danışmanlık ile firmanızda bir IT uzmanı veya mikro uzmanı bulunması gerekliliğini çok daha uygun maliyetler ile sunmaktadır.

Kurumsal Eğitimler:
Firmalara kurumsal eğitimler ile eğitim kurumumuzda yada firmanızda raporlama odaklı eğitimler ve saha uzmanlığımız ile çalışmalarınızı desteklemekteyiz.

Mikro Yazılım İstoç Bayi Olarak Sizlere Hizmet Sağlamaktan Memnuniyet Duyarız.

Bizlere Aşağıda Yer Alan Numaralardan Ulaşabilir, Soru ve Görüşlerinizi İletebilirsiniz.

Mikro Yazılım, Donanım & Pazarlama Hizmetleri

Mikro Yetkili Satıcısı İSTANBUL

Mikro Muhasebe Programı Satış ve Eğitim Desteği

Mikro E-fatura, E-Arşiv, E-defter Satış ve Eğitimi

İstanbul Mikro Yazılım Bayi – Mikro istoc
info@sonucyazilim.com / 0212 618 80 90
www.sonucyazilim.com