E-TİCARET ENTEGRASYONU

e-Ticaret entegrasyonu, farklı pazaryerleri arasında veri aktarımını ve iletişimini sağlayan, aynı zamanda pazaryerlerinden ve web sitenizden alınan verilerin diğer uygulamalara sorunsuz bir şekilde iletilmesini sağlayan bir hizmettir.

Bu hizmet ile birlikte pazaryerlerinde, online platformlarda alıcılarınızla buluşabilir, alım satım işlemlerini de içeren tüm ticaret faaliyetlerini koordineli bir şekilde takip edebilirsiniz. Bu sistemde, pazaryeri platformlarını aracı olarak kullanarak ürün satışlarınızı dilediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

E-TİCARET ENTEGRASYONU, NEDEN İŞLETMELER İÇİN ÖNEMLİDİR?

E-ticaret entegrasyonu, alıcıların istedikleri ürün ve hizmetlere hızlı ve kolay bir şekilde erişmelerini sağlayarak çeşitli seçenekler sunar. Bu durum, satıcılar için iş kurmayı daha pratik ve maliyet-etkin hale getirir. Aynı zamanda daha geniş bir müşteri kitlesine hedeflemeyi ve marka bilinirliğini, satışları artırmayı sağlar.

E-TİCARET ENTEGRASYONU KULLANARAK HANGİ FAALİYETLERİ YÖNETEBİLİRSİNİZ?

 

Stok Takibi: E-ticaret entegrasyon sistemleri sayesinde bir pazaryerinde satılan ürününüzün stok durumu diğer pazaryerlerine de yansıyarak stoklarınız otomatik olarak güncellenir.

 

E-ticaret entegrasyonu, Rekabet Analizi ve Ar-Ge: Bu sistemler sayesinde benzer ürün ve şirketleri takip edebilir, rakip fiyatlarını analiz ederek yeni bir fiyat politikası oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda piyasanın talep gösterdiği ürünleri belirleyerek ürün portföyünüzü genişletebilirsiniz.

 

Kargo Fişi ve Fatura Oluşturma: E-ticaret entegrasyonu ile otomatik olarak kargo fişi ve fatura hazırlayabilir, bu belgeleri müşterilerinize entegre bir şekilde  iletebilirsiniz.